Catering / Tabldot Sıcak Yemek Paketleme

Tabldot Yemek diğer adıyla taşıma yemek hizmetlerinizi 3 Gözlü yemek kabınıza tek tek porsiyonlayarak tabldot yemek paketleme makinesi yardımıyla PP Kolay Açılır üst Folyo kullanarak vakumlayıp, termoboxlarla ısı zincirini bozmadan müşterilerinize sağlıklı ve güvenle ulaştırabilirsiniz.

Son yıllarda dünyada meydana gelen Covid-19 salgını sıcak yemek paketleme sisteminin önemini ön plana çıkarmıştır, Genellikle toplu olarak sunulan yemeklerde kullanılan 3 gözlü yemek kabı ve Kolay açılır üst folyo, güvenli ve sağlıklı olduğu için çok fazla tercih edilmektedir.

Ayrıca aynı zaman dilimi içerisinde yemek yeme imkânı olmayan, farklı mesai saatlerinde çalışma zorunluluğu bulunan işyerleri tarafından da fazlasıyla tercih edilir.

Kahvaltı menüleri ve öğle yemekleri gibi 3 gözlü yemek kabına porsiyonlanıp paketlenmiş yemekleriniz, yemek paketleme makinesi sayesinde kolay açılır üst folyo ile kapatıldığı için oda sıcaklığında 12 saat, buzdolabında +4°C ila +6°C sıcaklıklarda 24 saat bekletilebilir ve dilediğiniz zaman mikrodalga fırın kullanılarak güvenle ısıtılabilinir.

Tüm uluslararası gıda güvenlik sertifikalarına sahip olan paketleme makinesi, 3 gözlü yemek kapları, PP kolay açılır üst folyo Taşıma Paket Yemek hizmetizde, kurumsal firmalar, okullar, toplu fabrika yemekleri, kurumsal piknikler veya kahvaltı organizasyonları, iftar yemekleri, sahur yemekleri, düğün yemekleri, nişan yemekleri, cenaze yemekleri vb. için oldukça ideal, pratik ve ekonomik bir yöntemdir.

Covid-19 salgın döneminde çok sık kullanılan yemek paketleme cihazları ile paketlenmiş olan yemek kabı yemekhanelerde tek kullanımlık olması ve bir yere bağlı olmaması sebebiyle kalabalığı önleyerek bulaş sorununu ortadan kaldırmıştır.